Kurz PADI Sidemount Diver PADI Sidemount Diver - bez lahve na zádech 

Omrzela Vás klasická konfigurace potápěčské výstroje? Můžete se potápět se Sidemount - boční konfigurací lahví. Výhody této konfigurace jsou zejména: větší zásoba dýchacího plynu (máte k dispozici 2 nezávislé lahve) a snadná dostupnost ventilů. Nemusíte mít lahev na zádech, lahev můžete snadno připnout i po vstupu do vody. V konfiguraci se dvěma lahvemi se naučíte jak střídavě používat dýchací směs z jedné nebo druhé lahve. Zdá se Vám to zajímavé? Potom Vám nabízíme kurz PADI Sidemount Diver.

Vstupní požadavky:  

kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk od 15 let

Po tomto kurzu potápění (specializaci PADI), který Vám v Hurghadě (Egypt) nabízíme, budete moci užívat konfiguraci Sidemount do takových hloubek, pro jaké máte kvalifikaci. Během kurzu je třeba absolvovat nácvik na mělké vodě (v kontrolovaných podmínkách) a 3 ponory na volné vodě. Doporučujeme Vám absolvovat po kurzu se sidemountem více ponorů, abyste si na boční konfiguraci zvykli. Navrhujeme Vám absolvovat kurz v rámci 5-ti denního balíčku potápění. Zapůjčení výstroje pro Sidemount včetně automatik je zahrnuto v ceně kurzu.

Cenu kurzu PADI Sidemount Diver naleznete zde. Ke kurzu není k dispozici učebnice v češtině.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.