Kurzy specializace PADI Hurghada PADI Specialty diver - co Vás baví pod vodou 

Chcete se dále rozvíjet v tom, co Vás při potápění baví nebo se naučit něco nového? Seznamte se s naší nabídkou kurzů potápění - specializací PADI, na které se můžete přihlásit v našem potápěčském centru v Hurghadě (Egypt).

Spojte rekreační potápění s výcvikem v rámci vybrané specializace. Můžete se potápět a zároveň rozvíjet své potápěčské dovednosti v tom, co Vás zajímá. Některé specializace jsou určené pro ty, kteří již absolvovali pokročilý kurz AOWD a pro jiné stačí být potápěčem základní úrovně OWD. Některé ze specializací je také možné spojit s kurzem AOWD nebo na něj snadno navázat.

PADI Master Scuba Diver

Pokud jste Rescue Diver a absolvujete 5 specializací PADI, můžete získat certifikát PADI Master Scuba Diver (MSD), který je nejvyšší úrovní dosažitelnou v rekreačním potápění. Master Scuba Diver není typickým kurzem potápění, neprocházíte školením, jde o uznání předchozích zkušeností.

Abyste mohli být PADI MSD, je třeba: být certifikován až po úroveň Rescue Diver, absolvovat 5 různých specializací PADI, mít zapsaných aspoň 50 ponorů, minimální věk 15 let

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.