Kurz PADI Search and Recovery Diver PADI SRD - vyhledávání, vyzvedávání předmětů 

Může se stát, že nedopatřením Vám spadne něco do vody a budete to chtít nalézt. Díky potápěčskému kurzu PADI Search and Recovery Diver budete mít větší šance na úspěch, naučíte se jak pod vodou efektivním způsobem vyhledávat předměty a vyzdvihnout je.

Vstupní požadavky:  

kvalifikace PADI AOWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; případně kvalifikace PADI OWD + specializace Underwater Navigator; věk od 12 let

Na tomto kurzu potápění (specializaci PADI), který Vám v Hurghadě (Egypt) nabízíme, se naučíte plánovat vyhledávací ponory, seznámíte se s navigačními vzorci (s použitím kompasu i podle naturálních orientačních bodů) pro vyhledávání menších či větších předmětů a také s použitím vyzvedávacích vaků. Kurz zahrnuje 4 výcvikové ponory.

Cenu kurzu PADI Search and Recovery Diver naleznete zde. Ke kurzu není k dispozici učebnice v češtině.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.