Kurz PADI Digital Underwater Photographer PADI DUP - lepší fotky pod vodou 

Pokud rádi fotografujete, nejspíš Vás to bude bavit i při potápění. Rudé moře je plné pestrých barev i neskutečných tvarů a vzorů. Možná se zamýšlíte, se proč Váš fotoaparát tyto barvy tak dobře „nevidí“? Kurz digitální podvodní fotografie PADI Digital Underwater Photographer je určen Vám, kteří se chtějí naučit využít možností digitálního fotoaparátu pod vodou.

Vstupní požadavky:  

Vstupní požadavky: kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk od 10 let

Tento kurzu potápění (specializace PADI), který s námi můžete v Hurghadě (Egypt) absolvovat, Vám pomůže získat barevnější podvodní fotografie se zajímavou kompozicí, také zjistíte, jaké příslušenství můžete pod vodou používat. Dozvíte se, jak fotografie dále upravit ve vašem počítači. Kurz zahrnuje výuku teorie a 2 ponory. Pokud ještě nemáte vlastní fotoaparát, nabízíme Vám jeho zapůjčení.
  
Cenu kurzu PADI Digital Underwater Photographer naleznete zde. Ke kurzu je k dispozici učebnice v češtině.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.