Kurz PADI Peak Performance Buyoancy PADI PPB - jedna z nejdůležitějších dovedností 

Skončili jste základní kurz potápění a máte pocit, že je Vaše láhev příliš rychle „prázdná“, musíte kopat nohama nebo máchat rukama, aby jste se udrželi na požadované hloubce? Pak je kurz PADI Peak Performance Buyoancy určen právě Vám. Dokonalé ovládání vztlaku a správné vyvážení je právě to, co potřebuje pro komfortní a bezpečné potápění každý potápěč. Pokud ho dobře neovládáte, budete se během ponoru zbytečně fyzicky vysilovat a spotřebujete více vzduchu. Ovládat vztlak potřebujete nejen při „obyčejném“ plavání, ale pro většinu činností, které ve vodě provádíte, jako je například fotografování (přiblížit se a zastavit, aniž byste poškodili křehký podmořský život).

Vstupní požadavky:

kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk od 10 let

Na tomto kurzu potápění (specializaci PADI), který s námi můžete v Hurghadě (Egypt) absolvovat, se naučíte jak se dobře vyvážit, jak si rozložit zátěž, abyste dosáhli správné pozice "trimu", dále jak ovládat vztlak pomocí správného dýchání. Kurz zahrnuje výuku teorie formou výkladu a 2 kurzové ponory.
  
Cenu kurzu PADI Peak Performance Buyoancy naleznete zde. Ke kurzu není k dispozici učebnice v češtině.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.