Mapa potápěčských lokalit - korálových útesů a vraků, které najdete v okolí Hurghady (Rudé moře - Egypt):

Mapa potápěčských lokalit v Hurghadě Shaab El Erg Umm Gamar Shaabruhr Umm Gamar Carless Abu Nugar Abu Galawa El Fanadir El Fanous Turtle Bay Hamda El Mina Belina Torfa Ben El Gebel Banana Reef Shaab Sabina Small Giftun Abu Ramada Gotta Abu Ramada Ras Disha Abu Hasheesh El Aruk Magawish

 Možnost hloubkového ponoru

Dno na méně než 18 m

Možnost proudového ponoru

Vrak lodi na lokalitě

Před tím než vyrazíte za potápěním k Rudému moři do Egypta, není marné vědět jaké potápěčské lokality tu můžete nalézt. V okolí Hurghády najdete mnoho míst k potápění, které se liší jak obtížností, tak i v tom, co na nich máte šanci vidět.

Při plánování, na jakou lokalitu vyjedeme, se řídíme podle toho, kde už s námi potápěči byli tak, aby se tak podívali během svého pobytu na co nejvíce odlišných míst. Ale je také třeba vzít v potaz, že dostupnost některých lokalit závisí na aktuálním počasí, například na některé útesy nelze doplout, pokud fouká silný vítr.

Tento katalog potápěčských lokalit obsahuje většinu korálových útesů v okolí Hurghady, na kterých se dá potápět a na většině z nich i šnorchlovat. Pod názvy některých se může skrývat hned několik různých míst k potápění.

Mohlo by Vás zajímat: