V dnešní době může každý zachytit prožité okamžiky na video. Na trhu je množství malých kamer typu GoPro, ale film můžete natočit i digitálním fotoaparátem. Pokud chcete zjistit "jak na to" při potápění, nabízíme Vám kurz podvodního filmování PADI Underwater Videographer.

Vstupní požadavky: kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk od 10 let

Na tomto kurzu potápění (specializaci PADI), který s námi můžete v Hurghadě (Egypt) absolvovat, se naučíte točit filmy pod vodou tak, že se zastavíte na určitém místě nebo při plavání. Dále se dozvíte jak správně zabírat podvodní scenérie či jak případně vyvážit bílou barvu. Kurz obsahuje teoretický výklad a 3 výcvikové ponory.

Cenu kurzu PADI Underwater Videographer naleznete zde. Ke kurzu není k dispozici učebnice v češtině.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.