Nabízíme kurzy potápění pro začátečníky i pokročilé v systému PADI:Kurzy probíhají v 5-ti hvězdičkovém PADI Career Development Centru Panorama Divers v Hurghadě (Egypt). Kurzy potápění vedeme individuálně a v českém jazyce. Termín Vašeho kurzu přizpůsobíme podle termínu Vašeho pobytu v Hurghadě. Jsme Vám k dispozici po celý rok.


Ještě než se rozhodnete začít se základním kurzem, můžete si potápění vyzkoušet a zároveň nahlédnout pod hladinu a poznat bohatství korálových útesů Rudého moře. Nabízíme Vám zkušební ponory.


Proč si dělat potápěčský kurz v zahraničí u moře?

Co Vám nabízíme:

1. Zamyslete se nad tím, kde se budete chtít potápět. Pokud Vás láká potápění v moři, není marné se naučit potápět právě zde. V Rudém moři si můžete užít ponory v průzračné vodě a pozorovat pestrý život korálových útesů.

2. Potápěčské centrum disponuje kompletním zázemím, potřebným pro potápění a pořádání potápěčských kurzů od základních až po profesionální. Budete se učit ve svém rodném jazyce, školí zkušení česky mluvící instruktoři a máme také výukové materiály v češtině.

3. Naše potápěčská škola je situována nedaleko moře, což nám zaručuje optimální podmínky pro výcvik potápěčů. Máme učebny, kde se v klidu můžete podívat na instruktážní video nebo probrat teorii. Součástí kurzů jsou i ponory z prostorné a komfortní potápěčské lodi Scuba Academy I u korálových útesů v okolí Hurghady.

4. Rudé moře Vám umožní díky výborné viditelnosti, příjemné teplotě vody a možnosti výběru vhodných potápěčských lokalit naučit se správné technice potápění. Potápěčské lokality v okolí Hurghady nabízejí různorodé podmínky vhodné i pro kurzy pro pokročilé, najdete tu vraky, místa hluboká, se silnějšími proudy nebo například vhodná pro podvodní fotografování...

5. Kurzy se zde dělají obvykle individuálně. Takže budete mít po celou dobu kurzu zajištěn osobní přístup a individuální časový rozvrh. To znamená, že nevypisujeme konkrétní termíny konání kurzů, vše záleží na termínu vašeho pobytu v Hurghádě.


PADI  
Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný.
  
Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI ke všem kurzům je 80 EUR. V případě, že neexistuje česká verze učebnice a nebudete mít zájem o učebnici v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 50 EUR, toto se týká některých specializací.
  
Kurzy potápění probíhají celoročně v 5-ti hvězdičkovém PADI Career Development Centru Panorama Divers (S-3339) v Hurghadě (Egypt) a jsou vedené individuálně a v českém jazyce.