Kurz potápění PADI Divemaster je první profesionální úrovní ve výcvikovém systému PADI. Po jeho dokončení se můžete stát potápěčským průvodcem nebo asistovat instruktorovi při kurzech. Také můžete samostatně vést některé PADI programy (jako Skin Diver, ReActivate, Discover Local Diving). Úroveň PADI Divemaster je vstupním požadavkem účasti v kurzech PADI Assistant Instructor (AI) a PADI Open Water Scuba Instructor (OWSI). To, že se stanete potápěčským profesionálem PADI, Vám otevře pracovní příležitosti na celém světě.

Vstupní požadavky: Pokud chcete tento kurz začít, musíte být starší 18 let, disponovat certifikací PADI AOWD a Rescue Diver (nebo srovnatelnou), dále mít ukončený kurz Emergency First Response - Primary and Secondary Care (První pomoc) v posledních 24 měsících a minimálně 40 zapsaných ponorů, při ukončení kurzu mít zapsaných 60 ponorů (zahrnující zkušenosti s nočním potápěním, hloubkovým potápěním a podvodní navigací). Je třeba projít zdravotní prohlídkou a mít souhlas k potápění od lékaře ne starší než 12 měsíců.

Kurz zahrnuje jak rozvoj a prohloubení teoretických znalostí tak i výcvik praktických dovedností na profesionální úrovni. Tento kurz, stejně jako všechny ostatní kurzy, se opírá o splnění standardů PADI, v tomto případě to znamená, že čas trvání kurzu se může různit podle připravenosti studenta, obvykle kurz trvá dva týdny, takže podle toho je třeba přizpůsobit Váš pobyt v Hurghadě.
 
Pokud máte zájem absolvovat tento kurz v Hurghadě, kontaktujte nás pro podrobnější informace.
  

Cena kurzu PADI Divemaster: 700 Eur, nezahrnuje materiály a členský poplatek PADI.