Nabízíme balíčky potápění pro certifikované potápěče na rozmanitých korálových útesech Rudého moře v okolí Hurghady (Egypt). Vyjíždíme každodenně prostornou potápěčskou lodí. Zaručujeme Vám potápění v malých skupinách podle Vaší úrovně a zkušeností s česky mluvícím instruktorem.


Proč se potápět s námi?

1. Zajímavé potápěčské lokality: Lokality každý den střídáme, takže se během Vaší potápěčské dovolené nebudou opakovat. A jezdíme i na ty vzdálenější a atraktivní.
  
2. Komfortní loď: Na lokality vyjíždíme prostornou uzpůsobenou pro potápěče. Zaručujeme dostatek místa pro příjemně strávený potápěčský den. Potápění z lodi má také tu nezanedbatelnou výhodu, že s výstrojí na zádech uděláte jen pár kroků a jste ve vodě.
  
3. Český doprovod: Na lodi se Vám bude věnovat česky mluvící potápěčský průvodce - instruktor a také Vás bude provázet pod vodou. Lokality dobře známe, takže Vás můžeme dovést na zajímavá místa, například korálové věže vzdálené od hlavního útesu, místa, kde žijí zajímaví živočichové...
  
4. Potápíme se v malých skupinkách, bereme ohled na Vaší potápěčskou úroveň a zkušenosti! Pokud jste začátečníci nebo jste se dlouho nepotápěli, budeme se Vám věnovat individuálně. Pokud máte vyšší kvalifikaci, nabídneme Vám také náročnější, hlubší ponory.
  
5. Výhodná pozice: Naše potápěčská základna je situována v centru města kousek od moře. I to nám umožňuje doplout na všechny potápěčské lokality jižním i severním směrem od Hurghady.
  
Více se dočtete zde - Jak se potápíme v Hurghádě. Podívejte se také na Často kladené otázky.
  


Balíčky potápění z lodi

Obvykle děláme dva ponory za den. Během dne navštívíte dva různé útesy, každý den lokality střídáme tak, aby se Vám během Vaší potápěčské dovolené neopakovaly. Je možné udělat i 3. ponor na vrak El Mina nebo Belina.  

Cena:
59 EUR 1 den (2 ponory z lodi)
165 EUR 3-denní balíček (6 ponorů)
215 EUR 4-denní balíček (8 ponorů)
260 EUR 5-denní balíček (10 ponorů)

 
Více informací v ceníku. Od letošního roku jsou egyptským Ministerstvem životního prostředí zavedeny poplatky za potápění a šnorchlování u korálových útesů, které v současnosti navýší cenu o 5 Eur na osobu a den. 
  


Šnorchlování z lodi a zkušební ponory

Můžete strávit den na potápěčské lodi a seznámit se s podvodním světem při šnorchlování u korálových útesů v okolí Hurghady nebo si můžete potápění vyzkoušet
  
Cena: šnorchlování - 30 EUR, zkušební potápění s přístrojem - 60 EUR (včetně zapůjčení výstroje).
 
 
Více informací v ceníku.

  • Potápění Hurghada
  • Potápění z lodi Hurghada
  • Potápěč Hurghada
  • Hurghada potápění
  • Potápěč a klaun Hurghada
  • Potápění s delfíny Egypt
  • Šnorchlování Hurghada