Hledáte něco neobvyklého? Něco o čem ostatní jen sní? Pomoci lidem měnit život? Otevírat dveře, o kterých jste ani nevěděli, že existují? To vše a ještě více na Vás čeká jako na PADI instruktora potápění. Nabízíme Vám instruktorské kurzy - PADI IDC, které probíhají v Hurghadě v PADI 5* Career Development Centru Panorama Divers s-3339.


Kurz PADI Assistant Instructor

Kurz PADI Assistant Instructor je první částí kurzu rozvoje instruktora IDC (Instructor Development Course), po které následuje kurz PADI Open Water Scuba Instructor (OWSI). Tento kurz je možné absolvovat i samostatně.


Kurz PADI Open Water Scuba Instructor

Tento kurz po úspěšném absolvování zkoušek instruktora IE (Instructor Examination) vede ke získání certifikace PADI Open Water Scuba Instructor, to Vám umožní učit a certifikovat potápěče od úrovně OWD až po Divemastera. Výhodou toho, že se zúčastníte kurzu IDC v Hurghadě, je to, že právě sem několikrát ročně přijíždějí examinátoři PADI a tak můžete projít dvoudenními závěrečnými zkouškami ihned po ukončení IDC.

Vstupní požadavky: 

- věk 18 let
- být certifikovaný jako PADI Divemaster nebo PADI Assistant Instructor nebo být instruktorem jiné dobře stojící výcvikové organizace (ověřte si to - kontaktujte nás)
- být certifikovaný jako Emergency First Response (EFR) Instructor (instruktor první pomoci)
- abyste se mohli účastnit kurzu IDC, je třeba mít zapsaných minimálně 60 ponorů včetně nočního, hloubkového a navigačního. Pro účast na zkouškách instruktora (IE) budete potřebovat 100 zapsaných ponorů.
- být certifikovaným potápěčem nejméně 6 měsíců
- doložit, že jste absolvovali tréning první pomoci a KPR v posledních 24 měsících. Kurz Emergency First Response - Primary and Secondary Care tyto požadavky splňuje.
- zdravotní prohlídka a souhlas k potápění od lékaře v posledních 12 měsících

Během kurzu se naučíte aplikovat systém vzdělávání PADI. Bude třeba, abyste byli schopni předvést prezentaci výuky v kontrolovaných podmínkách, prezentaci rozvoje znalostí, prezentaci ve volné vodě zahrnující dvě potápěčské dovednosti. Při nástupu na kurz je vyžadována nadstandardní znalost potápěčské teorie (fyzika, fyziologie, dekompresní teorie a RDP, prostředí, výstroj).
Pro účast v kurzu IDC doporučujeme alespoň základní znalost angličtiny.

V případě Vašeho zájmu nás, prosím, kontaktujte minimálně měsíc před plánovaným termínem. Další informace Vám rádi zašleme. Napište nám.


Proč s námi?

  • máte možnost vybrat si z mnoha termínů, máme zkušenosti, kurzy IDC u nás organizujeme pravidelně
  • pracují dva PADI Course Directoři a česky mluvící PADI IDC Staff Instruktoři - náš tým
  • výukové prezentace a testy jsou k dispozici v českém jazyce
  • na instruktorských zkouškách Vám zajistíme tlumočení z češtiny
  • nabízíme navíc dva dny přípravy na IDC v ceně
  • zajistíme Vám ubytování nedaleko našeho potápěčského centra

Cena IDC a další poplatky PADI

Cena kurzu IDC: 990 Eur.
Cena kurzu EFR Instructor: 200 Eur.

Materiály a poplatky PADI za IE a členskou registraci nejsou zahrnuty. Cena materiálů závisí na tom, co již účastník kurzu vlastní (Crewpak 480 Eur), dále instruktorský manuál a materiály k EFR orientačně 100 Eur.
Poplatky PADI v roce 2019: IE - instruktorské zkoušky 595 Eur, aplikace na OWSI Instruktora 172 Eur (bez DPH), aplikace na EFR Instruktora 107 Eur (bez DPH), tyto poplatky platíte přímo PADI nejlépe platební kartou.


Termíny IDC a IE v Hurghadě na rok 2019

4-Feb-19 - 5-Feb-19 - Preparation
6-Feb-19 - 15-Feb-19 - IDC
16-Feb-19 - 17-Feb-19 - IE Hurghada
 
8-Apr-19 - 9-Apr-19 - Preparation
10-Apr-19 - 19-Apr-19 - IDC
20-Apr-19 - 21-Apr-19 - IE Hurghada
 
1-Jul-19 - 2-Jul-19 - Preparation
3-Jul-19 - 12-Jul-19 - IDC
13-Jul-19 - 14-Jul-19 - IE Hurghada
 
2-Sep-19 - 3-Sep-19 - Preparation
4-Sep-19 - 13-Sep-19 - IDC
14-Sep-19 - 15-Sep-19 - IE Hurghada
 
14-Oct-19 - 15-Oct-19 - Preparation
16-Oct-19 - 25-Oct-19 - IDC
26-Oct-19 - 27-Oct-19 - IE Hurghada
 
2-Dec-19 - 3-Dec-19 - Preparation
4-Dec-19 - 13-Dec-19 - IDC
14-Dec-19 - 15-Dec-19 - IE Hurghada   

PADI Instruktorský kurz IDC

Aby jste se mohli stát instruktorem PADI OWSI, musíte absolvovat kurz EFR Instructor. Kontaktujte nás pro další informace.

Pokud chcete vyučovat specializace PADI, musíte k tomu získat oprávnění. Nabízíme kurzy PADI Speciality Instructor. Jakmile získáte oprávnění učit aspoň 5 specializací, můžete se kvalifikovat jako PADI MSDT (Master Scuba Diver Trainer).

Další informace na
http://www.panoramadiverspro.com/cz/