Kurz potápění PADI AOWD (Advanced Open Water Diver) Vám umožní zdokonalit své dovednosti, rozšířit znalosti a poznat nové možnosti v potápění. Výzvou pro Vás může být různorodost prostředí, ve kterém se můžete potápět, nebo rozličné činnosti, které můžete pod vodou vykonávat. Díky tomuto kurzu si rozšíříte svá oprávnění k potápění do hloubky 30 metrů.
Pokud se zajímáte o konkrétní specializaci, naši nabídku naleznete zde.

Vstupní požadavky: kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk od 15 let, pro Junior AOWD věk od 12 let (hloubkovým omezením 21 metrů)

Po dobu 3 dnů / 6-ti ponorů (5-ti kurzových + jednoho ponoru navíc) se Vám bude věnovat český instruktor. Absolvujete 5 specializovaných Adventure ponorů, při kterých se seznámíte s hloubkovým potápěním (což vám umožní potápění až do 30 metrů), s podvodní navigací a se třemi dalšími specializacemi podle vlastního výběru (např. potápění v proudu, potápění s nitroxem, vrakové potápění, podvodní fotografie, perfektní ovládání vztlaku...). Potápěčské lokality v okolí Hurghady nám zaručují výhodné podmínky pro realizaci kurzu.
  
Cena kurzu PADI Advanced Open Water Diver: 240 Eur nebo 80 Eur jako doplatek k balíčku potápění
  
Dopácí se za učebici, certifikát PADI a případné zapůjčení potápěčské výstroje.


PADI  
Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný.
  
Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI ke všem kurzům je 60 EUR. V případě, že neexistuje česká verze učebnice a nebudete mít zájem o učebnici v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 35 EUR, toto se týká některých specializací.
  
Kurzy potápění probíhají celoročně v 5-ti hvězdičkovém PADI Career Development Centru Panorama Divers (S-3339) v Hurghadě (Egypt) a jsou vedené individuálně a v českém jazyce.
  

Další krok:
Rescue Diver
Specializace
kurz potápění Advanced Open Water Diver Hurghada

Pokud absolvujete jen 3 Adventure ponory, můžete být certifikováni jako Adventure Diver.