Náš tým

Ewa Krawiec - instruktor potápění
Ewa Krawiec
PADI Master Instructor #634558

Krzysztof Nawara - instruktor potápění
Krzysztof Nawara
PADI Master Instructor #636769

Ověřte si nás na PADI ProCheck.

Potápěčská základna to není jen budova, kompresor a výstroj, ale především lidé. Již déle než deset let celoročně pracujeme jako instruktoři potápění v Egyptě v Hurghadě. S jistotou můžeme říci, že to co děláme, nás baví. Strávili jsme pod vodou tisíce hodin a vystavili jsme stovky potápěčských licencí. Jak pro potápěče tak i pro nováčky, kteří s potápěním teprve začínají, zaručujeme individuální přístup. Ponory organizujeme tak, aby pro Vás byly zajímavé a odpovídaly Vašim nárokům a potápěčským zkušenostem. Takže Vás zveme k objevování světa pod hladinou Rudého moře.

Potápěčské centrum Panorama Divers

Spolupracujeme s potápěčským centrem - školou potápění Panorama Divers Hurghada. Jedná se o PADI 5 Stars Career Development Center (registrované v PADI pod číslem S-3339). Najdete zde širokou nabídku potápěčských kurzů včetně kurzů instruktorských. Potápěčská základna se nachází kousek od moře v centru města poblíž hotelu Bella Vista, za několik minut je možné dojít pěšky i z hotelů Sunrise Holidays, Sea Gull, Minamark, Le Pacha, Regina a Roma. Mimo to potápěčské centrum pro Vás zorganizuje dopravu ze všech hotelů na území Hurghady (již v ceně potápění), taxíkem, rychle a spolehlivě. Díky výhodné pozici jsou dosažitelné všechny potápěčské lokality v okolí Hurghady, jak v severní tak i jižní oblasti. Personál centra a tím pádem i jeho klientela je, možno říci, opravdu internacionální, pochází ze zemí jako Francie, Německo, Velká Británie, ale i Polsko... 
  

Podívejte se na recenze Panorama Divers na tripadvisor.
 

Potápěčská základna nabízí kompletní zázemí pro potápěče. Je vybavena kompresorem, aluminiovými i ocelovými lahvemi o objemu od 7 (vhodné pro děti) do 15 litrů a také dostatečným počtem sad kvalitní, pravidelně servisované potápěčské výstroje. Je možné využít klimatizované učebny pro pořádání kurzů a také zázemí pro úschovu a údržbu výstroje. Je k dispozici také bazén výhodný pro nácvik během potápěčských kurzů... A večer po návratu, můžeme společně posedět na terase před základnou, podává se Cola i pivo, je k dispozici Wi-Fi připojení na internet.
 
Potápěčské centrum pracuje po celý rok a každodenně nabízí výjezdy lodí ke korálovým útesům v okolí Hurghady. Loď Scuba Academy I, kterou potápěčské centrum využívá, je vybavená pro potápění, prostorná, čistá a s profesionálním potápěčským personálem. Loď vyplouvá z maríny nedaleko potápěčského centra (cca 100 m).
 
To vše vám zajistí prožití příjemné potápěčské dovolené v přátelské, komorní atmosféře zavedeného potápěčského centra.
 
Umístění potápěčského centra na mapě Hurghady.
  


EUFPotápěčské centrum Panorama Divers Hurghada je registrované u egyptské Komory potápění a vodních sportů (Chamber of Diving and Water Sports - CDWS) a jako takové splnuje standardy ISO EN 14467 / ISO 24803 stanovené egyptskou CDWS, Austrian Institute of Norms a European Underwater Federation.
 

Potápěčské centrum stejně tak jako všichni instruktoři zde pracující disponují profesionálním pojištěním v systému DAN, které zahrnuje i pojištění odpovědnosti za škodu.
  

PADI 5 Stars Career Development Center

  • Panorama Divers Hurghada
  • Potápění v Egyptě - loď
  • Loď - salón
  • Potápění v Hurghadě - loď
  • Potápěčské centrum Panorama Divers Hurghada
  • Potápěčské centrum Hurghada - učebna
  • Potápěčské centrum Hurghada - dílna