Kurz Instruktor PADI Hurghada PADI IDC - kurz rozvoje instruktora 

Hledáte něco neobvyklého? Něco o čem ostatní jen sní? Pomoci lidem měnit život? Otevírat dveře, o kterých jste ani nevěděli, že existují? To vše a ještě více na Vás čeká jako na PADI instruktora potápění. Nabízíme Vám instruktorské kurzy - PADI IDC, které probíhají v Hurghadě v PADI 5* centru.

Kurz PADI Assistant Instructor

Kurz PADI Assistant Instructor je první částí kurzu rozvoje instruktora IDC (Instructor Development Course), po které následuje kurz PADI Open Water Scuba Instructor (OWSI). Tento kurz je možné absolvovat i samostatně.

Kurz PADI Open Water Scuba Instructor

Tento kurz po úspěšném absolvování zkoušek instruktora IE (Instructor Examination) vede ke získání certifikace PADI Open Water Scuba Instructor, to Vám umožní učit a certifikovat potápěče od úrovně OWD až po Divemastera. Výhodou toho, že se zúčastníte kurzu IDC v Hurghadě, je to, že právě sem několikrát ročně přijíždějí examinátoři PADI a tak můžete projít dvoudenními závěrečnými zkouškami ihned po ukončení IDC.

Vstupní požadavky: 

- věk 18 let
- být certifikovaný jako PADI Divemaster nebo PADI Assistant Instructor nebo být instruktorem jiné dobře stojící výcvikové organizace (ověřte si to - kontaktujte nás)
- být certifikovaný jako Emergency First Response (EFR) Instructor (instruktor první pomoci)
- abyste se mohli účastnit kurzu IDC, je třeba mít zapsaných minimálně 60 ponorů včetně nočního, hloubkového a navigačního. Pro účast na zkouškách instruktora (IE) budete potřebovat 100 zapsaných ponorů.
- být certifikovaným potápěčem nejméně 6 měsíců
- doložit, že jste absolvovali tréning první pomoci a KPR v posledních 24 měsících. Kurz Emergency First Response - Primary and Secondary Care tyto požadavky splňuje.
- zdravotní prohlídka a souhlas k potápění od lékaře v posledních 12 měsících

Během kurzu se naučíte aplikovat systém vzdělávání PADI. Bude třeba, abyste byli schopni předvést prezentaci výuky v kontrolovaných podmínkách, prezentaci rozvoje znalostí, prezentaci ve volné vodě zahrnující dvě potápěčské dovednosti. Při nástupu na kurz je vyžadována nadstandardní znalost potápěčské teorie (fyzika, fyziologie, dekompresní teorie a RDP, prostředí, výstroj).
Pro účast v kurzu IDC doporučujeme alespoň základní znalost angličtiny.

V případě Vašeho zájmu nás, prosím, kontaktujte minimálně měsíc před plánovaným termínem. Další informace Vám rádi zašleme. Napište nám.

Proč s námi?

  • máte možnost vybrat si z mnoha termínů, máme zkušenosti, kurzy IDC u nás organizujeme pravidelně
  • pracují PADI Course Director a česky mluvící PADI IDC Staff Instruktor
  • výukové prezentace a testy jsou k dispozici v českém jazyce
  • na instruktorských zkouškách Vám zajistíme tlumočení z angličtiny do češtiny
  • můžeme Vám zajistit ubytování nedaleko našeho potápěčského centra

Cena IDC a další poplatky PADI

Cena kurzu IDC: Zeptejte se nás.

Materiály a poplatky PADI za IE a členskou registraci nejsou zahrnuty. Cena materiálů závisí na tom, co již účastník kurzu vlastní (Crewpak), dále instruktorský manuál a materiály k EFR.
Dále je třeba počítat s poplatky PADI za IE - instruktorské zkoušky, aplikaci na OWSI Instruktora, aplikaci na EFR Instruktora, tyto poplatky platíte přímo PADI nejlépe platební kartou.

Pokud máte zájem absolvovat tento kurz v Hurghadě, kontaktujte nás pro podrobnější informace.

PADI Instruktorský kurz IDC
Aby jste se mohli stát instruktorem PADI OWSI, musíte absolvovat kurz EFR Instructor. Kontaktujte nás pro další informace.

  PADI Specialty instructor

Pokud chcete vyučovat specializace PADI, musíte k tomu získat oprávnění. Nabízíme kurzy PADI Speciality Instructor. Jakmile získáte oprávnění učit aspoň 5 specializací, můžete se kvalifikovat jako PADI MSDT (Master Scuba Diver Trainer).